Co si trochu počíst

10. července 2010 v 16:06 | karaipuku |  Zajímavosti,tipy
Tak máme léto,dobu dovolených.Třeba si najdete i čas na čtení.Vím,že v dnešní době obracíme každou korunu a nákup knihy si velmi rozmýšlíme.Cena knih v knihkupectvích je leckdy docela závratná.Už dlouho nakupuji v obchodech Levné knihy.Mezi záplavou nudných knih se dá objevit spousty nádherných knih a hlavně za velmi rozumné ceny.Dovolil jsem si najít pár,podle mého názoru zajímavých tipů z novinek,které dokáží zpříjemnit třeba polehávání u vody a opalování.Více najdete na www.levnéknihy.cz nebo zajděte do obchodu ve vaší blízkosti.Myslím že určitě neodejte s prázdnou a vaše kapsa to určitě snese.


GROOM WINSTON: FORREST GUMP
forest


S humorem vykreslený obraz Ameriky druhé poloviny 20. století, který je podtextem osobního vyprávnění hlavního hrdiny. Forrest Gump možná byl trochu opožděné dítě. Jeho život byl ale neuvěřitelný: dostal se na univerzitu, jako voják do Vietnamu, stal se podnikatelem a milionářem... S neodolatelnou bezelstností popisuje svůj život i situace, z nichž vždy vyvázl šťastně. Podle knihy byl natočen film s Tomem Hanksem v hlavní roli.

Cena: 69,- Kč


NIALL STOKES: JAK VZNIKALY PÍSNĚ U2
u2


Tato kniha vypráví příběh rychlého vzestupu U2 od prvních dnů ke skutečné rock'n'rollové kapele světového významu. Je první knihou, která zkoumá pozadí a zdroj inspirace, které stály za každou písní napsanou U2. Najdete v ní i originální a odhalující rozhovory se členy kapely a klíčovými osobami v blízkosti U2. Bohaté kulturní a sociální sovislosti U2 odkrývají barvité pozadí písní. Jen málo současných kapel mělo podobný vliv a oplývalo stejně syrovou citovou energií.

Cena: 99,- Kč


BRENDAN CATHBAD MYERS: ZÁHADNÍ DRUIDOVÉ
druid


Brendan "Cathbad" Myers, Ir a novopohanský druid, putoval mnoho let po keltských ostrovech, nasával podstatu posvátných krajin a seznamoval se s příběhy lidí, kteří tu žili. Právě o jejich příběhy se chce podělit v této úchvatné knize, která zaujme každého, kdo se někdy zamýšlel nad tím, v čem spočívalo pravěké druidství.Čtenáři se dozví o Tir Na n-Og, Posvátné pravdě, Mlze Manannána, Posvátném sňatku a o Cestě hrdiny. Tyto příběhy odhalují duchovní pravdy prastarého lidu keltského Irska...

Cena: 79,- Kč


PAT GILBERT: CLASH SMRT NEBO SLÁVA
clash


Z londýnské punkové scény konce 70.let vzešla jediná celosvětově úspěšná kapela s miliony prodaných desek, The Clash. Muzika, kterou hráli, směsice punk rocku s reggea, ska, funku, jazzu, soulu i hip-hopu, odrážela neklid své doby: zklamání ze selhání kulturní revoluce 60.let, zájem o sociální problémy či fascinaci světovými událostmi. Gilbertova kniha nabízí pohled na celou řadu hlavních aktérů - spolupracovníků, producentů, přátel i fanoušků, ale především vypovídá o členech The Clash...

Cena: 89,- Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama